Sineklik
01
Neden Pileli Sineklik Daha yaygın kullanılır ?

Kullanım Ömrü ; diğer Sineklik Sistemlerine nazaran çok daha uzundur.Sineklik yapıların dış cephesinde kullanılır. Dolayısı ile iklim koşulları düşünüldüğünde yıpranması gayet normaldir. Pileli sinekliği uzun ömürlü kılan Özelliği; ihtiyaç duymadığınız zamanlarda Kapalı halde getirebilmesidir. Akordion mantığıyla çalıştığı için kapalı konuma getirdiğimizde pileli tül kendi haznesi içerisinde korunur. Böylelikle iklim koşullarına maruz kalmaz.

02
Kaç çeşit sineklik vardır ?

Genel anlamda 4 farklı sineklik modeli vardır.Bunlar ,Pileli sineklik,Stor sineklik,Sürme sineklik,Menteşeli sineklik'tir.Günümüzde en yaygın kullanıma sahip olan model; Pileli Sineklik Modelidir.

03
Hangi sinekliği kullanmalıyım ?

Doğru sineklik modelini tespit edebilmeniz için firmamız sizlere ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Böylelikle konusunda uzman ekibimiz pencere veya kapı sisteminize en uyumlu Sineklik Modelini tespit ederek size en doğru kararı vermenizde yardımcı olur.

04
Neden sineklik kullanmalıyım ?

a)Sinek,haşere ve Polenler'den korunmak için çeşitli yöntemler mevcuttur. Ortam ilaçlama, elektrikli sinek öldürücüler, krem veya spreyler gibi. Ancak her birinin çeşitli dezavantajları bulunmaktadır. a)Ortam ilaçlama ile her ne kadar zararsız olduğu söylense de çevreye salınan kimyasal ilaç ve gazlar zaten yeterince tahrip olmuş ozon tabakası için ciddi zararlar içermektedir. Ambalaj üretimi yada atıkları da toprağa karıştığı için daha da ciddi sorunlar doğurmaktadır. b)Elektrikli öldürücüler ; Tüm canlılar ekolojik sistem için büyük önem arz eder. Bir neslin tükenmesi besin zincirini kırar ve telafisi olmayan zararlara yol açar. Örneğin doğal polen taşıyıcıları olan Arıların yok olması durumunda besin çeşitliliğinin azalacağı bilim insanları tarafından kanıtlanmıştır. c)Sinek kovucu krem yada spreyler kimyasal karışımlar içerdiğinden çeşitli deri hastalıklarına yol açabilir. Çeşitli üniversitelerde yapılan araştırmalar sonucunda 20 tümörün 18’inde Paraben maddesine rastlanmıştır. Deodorantlar antiperspirantlar kremler ve vücut spreyleri gibi. Özellikle çocuklarımızdan uzak tutmalıyız. d)Sineklik sistemlerinde ise kullanılan ham maddelerin tamamı geri dönüşüme uygundur.Sineklik Sistemleri ; İstenmeyen canlıları yaşam alanınızdan uzak tutarken onlara da zarar vermez böylelikle ekolojik sistemi etkilemez. Böylelikle ,krem sprey ilaç gibi kimyasalları kullanmamız da gerekmez ve sürekliliği düşünüldüğünde çok daha Ekonomik bir Çözümdür. Çocuklarımıza daha yaşanılır bir dünya bırakmak için Doğamızı Koruyalım.

05
Kedi sinekligi nedir?

Evimiz de bizimle beraber Yaşayan, Evcil Hayvanlarımızın da ihtiyaçlarını giderebilmek için Açık alanlara rahatlıkla girip çıkabilmelerini sağlayan Kapılarda kullanılan entegre bir sistemdir.

Ücretsiz Keşif